Jump to content

CUMHURİYET BAYRAMI KUTLU OLSUN!

Scouts Of Evernight Açıldı!

Roleplay Turk tarafından onaylı olarak Lord Of The Rings Online MMORPG  oyununda Evernight sunucusunda Türk topluluğu açılmıştır. Başvurular YAKINDA...

tahiraltinsoy

SİMBA ROLEPLAY | SOSYAL RP | +18 WHİTELİST VE YETKİLİ ALIMLARI AÇIKTIR.

Önerilen İletiler

Simba Roleplay platformu aile ve çete rolleri ile sosyalrp tabanlı ilerleyen oyun platformudur. Oyuncularımızın kendilerini kasmadan keyif alabilecekleri bir sunucu yaratmak amacındayız. Sosyal ve Gun RP yi dengede tutarak kaliteli ve keyifli rol dönmesini sağlamaktayız. Suncumuzda P2W sistemi bulunuyor. Fakat oyun içindeki dengeyi sağlamak için elimizden ne geliyorsa yapmaya çalışıyoruz. Açılış için net bir tarihimiz bulunmamaktadır. Fakat çok uzun bir süre değil. ÇOK YAKINDA...!

 

DISCORD ADRESİMİZ

 

 1. Sunucumuz Hakkında :
  • Meslekler
  • İşletmeler
  ( Mekanik - Restorant & Fast Food - Emlakçı - Galeri )
  • Malikane ve Oteller
  • Add-on Araçlar
  • Add-on Helikopter & Tekneler

Ve daha fazlası için discord adresimize gelip başvuru atabilirsiniz. ( Ekip olarak gelenler yetkililerle iletişime geçip ekip desteği için görüşebilirler )

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Lütfen konunuza Sunucu Tanıtım Kuralları'nda belirtildiği üzere görsel ekleyin, renklerini düzenleyin ve bulunduğu platformu belirtin. Bunları yaptıktan sonra bildiriminiz üzere, konunuz arşivden çıkartılıp uygun alana taşınacak. 

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hakkımızda

Roleplay Turk projesi 25.06.2019 tarihinde hayata geçirilmiş bir platform projesidir. Proje kapsamında ekip üyelerimiz tarafından özenle hazırlanan roleplay ve oyun içeriklerinin yanı sıra çevrimiçi oyun platformlarında bulunan Türk rol sunucularının değerlendirmesi gibi interaktif projeler yer alacaktır.

Platform Bağlantıları

Sunucular Platformu Bağlantıları

×