Jump to content

Scouts Of Evernight Açıldı!

Roleplay Turk tarafından onaylı olarak Lord Of The Rings Online MMORPG  oyununda Evernight sunucusunda Türk topluluğu açılmıştır. Başvurular YAKINDA...

Lucresia

[RAGE:MP] YENİ BİR TÜR: VICE ONLINE

Önerilen İletiler

roleplay-zeppelin.jpgYENİ BİR TÜR: VICE ONLINE
YARI-RPG, TAM ZAMANLI EĞLENCE

Vice Online kusursuz bir evren yaratıyor! Bu evren kendini RPG türünde hazırlarken, oyuncularına çevrimiçi rol yapma imkanı sunuyor. İstediğin özelliklerde karakterini kurgulayıp özenle hazırlanan Vice Online evreninde sen de kendi hikayeni yaratmaya başlayabilirsin!

   
   image%2099.jpgEVRENDE YENİ DÜZEN: DİJİTAL DÜNYA

Vice Şehri hikayesi 600 yıl öncesine dayanıyor. Şehrin hikayesini alt bölümlerde rahatlıkla inceleyebilir ve şehrin geçmişten bugüne kadar geldiği süreç hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Geçmiş kökleri ne kadar eski olsa da, erişebilirlik ve oynanabilirlik düşünüldüğünde Vice Online evreni tamamen diijtal bir konsept.

Vice Online kurgusu ağırlıklı olarak, insanların geçmiş yüzyıllardan kalan alışkanlıklarından zamanla kurtularak yeni bir çağa uyum sağlamasının hikayesini işliyor. Günümüzdeki birçok kurgusal evreni inceleyen ve mainstream akımdan beslenen Vice Online evreni başlıca; Black Mirror, Cyberpunk, Fallout ve Grand Theft Auto gibi popüler kültür öğelerinden esinlenmekte.

Kurguladığımız bu evrende karakterinizin dijital dünyada tam hakimiyet kurduğu, gerçek zamanlı çevrimiçi bir RPG türü yaratmayı hedefliyoruz.

Bu dijitallik, erişebilirlik açısından her şeyi online (sanal) dünyanızda bulmanıza olanak sağlayacak. Karakterinizin tüm arkadaşlıkları, ilişkileri, ilerleyişi, başarımları, becerileri, görevleri ve neredeyse yaşantısının tamamı, sanal dünyadaki profiline yansıtılacak.

Tüm oyuncular birbirlerinden bağımsız ve bireyselken, istedikleri zamanda da bir aradayken Vice Online dünyasında sanal kimlikleriyle yer edinebilecekler. Bu dijitallik, bu evrende yer alan tüm sistemlere ve oyunun dinamiklerine de yansıyor.

Kurguladığımız tüm plan geçmişten kalan ilkel dürtülerin yeni jenerasyonla birlikte dijitalleştiği ve tamamen modern bir dünyaya adapte olabilen insanların hayatta kalabileceği bir sanal evren modelini oluşturuyor.

Elbette, hayatta kalmak demişken yalnızca Vice Online dünyasında gerçekten yaşayanlar demek istiyoruz! Çünkü, bu şehir başarabilenlere gerçekten zirve noktalara ulaşıp hayal edilebilen her şeyi gerçekleştirmeyi mümkün kılacak.

 

SERÜVENBAŞLIYOR
 kor_2.jpgkor_3.jpgkor_1.jpgVice Şehrinde istediğin her şeye dönüşebilirsin. İster hükümet görevlisi, ister azılı bir suçlu, istersen popüler bir rock yıldızı, istersen de tüm partilerin aranan ismi! Evet, şehir ve oyun sana hayal edebileceğin her şeyi yapma şansı veriyor. Elbette, seninle aynı amaçta olan oyuncularla kıyasıya rekabete girebileceğin bir ortam olacağını da unutma!
 
 

Bu oyun sizlere tamamen yeni bir deneyim hazırlıyor. Bugüne kadar şahit olduğunuz RPG, Roleplay, Arcade veya FPS türlerinin tamamından farklı olarak, bireysel bir hikaye moduna dayalı oyun oynarken aynı zamanda insanlarla çevrimiçi rol yapma şansını sizlere sunuyor olacağız.

Bu dünyada daha önce bir arada olmayan birçok etmeni birleştirip oyuncular için kusursuz bir deneyim yaratmayı amaçlıyoruz. Vice Multiplayer platformunun altyapısıyla, yıllarca sürecek kalıcı bir sanal evren yaratmanın heyecanı içerisinde bu dünyayı özenle hazırlıyoruz.

 

 

tarihinde Lucresia tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

 

 

SORUNSUZ DENEYİM

image%2097.jpgcc-account-1.jpgBu şehirde karakterinizin kusursuz bir oyun deneyimi yaşaması adına sorun yaratabilecek ikilemleri, kural açıklarını, zıtlıkları ve oyuncular arası oluşabilecek sorunları minimuma indiriyoruz. Bu oyunda sadece eğlenmek için oynayacaksınız.

* Potansiyel oluşabilecek tüm ikilikler ve tartışma durumları, sistemsel düzenlemelerle engellendi.
* Vice Online projesi, kendi yarattığı konsepti nedeniyle oyuncularına tam zamanlı çevrimiçi roleplay ve MMORPG bazlı ilerleme şansı sunuyor.

cc-account-2.jpgBu projede amacımız, kullanıcıların oyuna adım attıkları andan itibaren tüm işlemlerinin kayıt altında tutularak, her zaman istatistiklerini onlara sağlıklı şekilde yansıtmak ve Vice Online evreninde harcayacakları tüm zamanların bir karşılığı olduğunu göstermek olacak. Bu nedenle, bugüne kadarki tüm oyunları baz alarak, çoklu ortamlarda oluşabilecek sorunlar üzerine yoğunlaştık ve sizler için

en sorunsuz ve kusursuz işleyecek bir oyun deneyimini hazırladık. Bu oyunda hazırlanan tüm eşyalar, yetenekler, karakter başarımları, donanımlar, ilişkiler, etkileşimler, görevler, NPC’ler ve oyunu oluşturan tüm ana etmenler birbirlerine entegre şekilde, bir karakterin yıllar boyunca gelişimine açık şekilde kurgulandı.

 

OYNAYIŞ
THE WORLD IS YOURS

Vice Online projesi; baştan aşağı yaratıcılık, özgünlük, yüksek düzeyde geliştirme (development) ve kurgu barındırıyor. Bugüne kadar hayal edebileceklerinizin çok ötesinde yeni bir oyun deneyimi sizi bekliyor olacak. Asla bir “sunucu” değil. Çok daha fazlası.

ZİHİNSEL ÖZELLİKLER

Bir karakterin zihin gücü her şeyden önemlidir. Vice Online evreninin hiç görülmeyen “Karanlık” yüzünde sadece güçlü zihinler ve zekasıyla simya yeteneklerini birleştirenler ilerleyebilecek.

FİZİKSEL GÜÇ VE DONANIM

Bu evrende karakterinize katacağınız her artı değer onun ilerlemesine katkı sağlayabileceği gibi, gücünüzü ve donanımınızı da belirleyecek. Birçok şeyi hayal edebilirsin, ama gerçekleştirmek için gerekli güce sahip misin? Vice Online evreninde seçeceğin yollar ve yapacağın yönlendirmelerle insanlardan kendini ayırt edebilecek, bazen bir simya ustası, bazen iyi bir lider, bazen de insanlara yardım eden bir kurtarıcı olabileceksin. Peki bu yardım iyi insanlara mı olacak yoksa kötü insanlara mı? Yolunu sen belirleyeceksin. Diğerleri izleyecek.

VICE ŞEHRİ

Vice Şehri, tüm şehir öğeleri, materyalleri, haritaları, konsepti, yapıları, hikayesi, özgün karakter tasarımları ve kendi yüzünüzü oluşturabileceğiniz birçok özelliğiyle hazırlanıyor.

İŞ DÜNYASI

Vice Online’ın tüm meslek ve iş yönetimi, Vice İş Dünyası adı altında toplanıyor. Oyunda yapabileceğiniz onlarca iş kolu sizi bekliyor.

İşe başlayan bir çaylaktan başarı basamaklarını tırmanarak yükselen bir patron olmaya hazır ol!

OLUŞUM: ŞİRKETLER

Vice Şehri'nde illegal ve legal yaşamı birbirinden ayırmak neredeyse imkansız. Bu şehirde kimin suçlu, kimin masum olduğunu kestirmen zaman alacak. İllegal-legal ayrımı somut olarak olmadığı için, her zaman kendine dikkat etmelisin. Yeni tanıştığın insanlara bu yüzden dikkat et, arkasından ne çıkacağı asla belli olmaz.

HARİTA

GTA V orijinalliği korunarak Vice konsepti entegre ediliyor.

SERVİSLER

Tüm servislerimiz birbirine entegre şekilde dizayn edildi. Web, Oyun, Discord ve hatta mobil!

BROWSER KONTROLÜ

Tarayıcınız üzerinden, oyunda olmadan da bazı yönlendirmeler ve geliştirmeler yapabileceksiniz.

SIRALAMA

Oyun içerisinde birçok alanda, birbirinden farklı kategorilerde sıralamalar bulunur ve yapacağın istatistikler seni en tepeye çıkarabilir.

GÖREVLER

Vice Online, karakterini yaratırken yaptığın seçimlerden başlayarak hikayen boyunca sana birçok görev sunacak. Kendi hikayeni yazarken görevleri yerine getirmelisin.

ORTAK GÖREV

Birçok aşamada yalnız başına değil, kendine bazı yoldaşlar bularak tamamlaman gereken eğlenceli ve zor görevler seni bekliyor olacak.

DÖRT FARKLI SEÇİM

Vice Online evrenini kontrol eden dört farklı arka plan gücü var. Hangisini seçeceğin, kişiliğine bağlı. Kazanmak için seçimini iyi yap.

YETENEK

Her karakterin geliştirmesi gereken yetenek ağaçları bulunur. Yeteneklerin ne kadar gelişmişse, o kadar güç kazanacaksın.

ŞÖHRET

Vice Şehrinde en büyük sıralamalardan birisi de şöhret. Şöhret sıralamaları birçok farklı kategoride oyuncuların tanınırlılığına ve popülerliğine göre belirlenecek.

VICESOCIAL

Tüm servislerimizin temel taşı olarak planlanan ViceSocial dünyası, karakterinizin dijital dünyadaki yaşamını size sonuna kadar hissettirecek.

OYUN İÇİ SİSTEMLER

Oyun içi sistemler tüm planın ve kurgunun bir parçası olarak karşımıza çıkacak. Bir karakterin yapabileceği her şeyden, erişebileceği tüm olanaklara, hayal ettiğiniz ve gerçekleştirmek istediğiniz tüm kurgularda son derece yenilikçi ve daha önce hiçbir çevrimiçi rol yapma oyununda olmayan düzeyde hazırlanıyor. Vice Online geliştirme ekibinin aylar süren çabalarıyla birlikte her açıdan benzersiz ve kusursuz bir deneyim hazırlıyoruz.

 
 
tarihinde Lucresia tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Hakkımızda

Roleplay Turk projesi 25.06.2019 tarihinde hayata geçirilmiş bir platform projesidir. Proje kapsamında ekip üyelerimiz tarafından özenle hazırlanan roleplay ve oyun içeriklerinin yanı sıra çevrimiçi oyun platformlarında bulunan Türk rol sunucularının değerlendirmesi gibi interaktif projeler yer alacaktır.

Platform Bağlantıları

Sunucular Platformu Bağlantıları

×