Jump to content

CUMHURİYET BAYRAMI KUTLU OLSUN!

Scouts Of Evernight Açıldı!

Roleplay Turk tarafından onaylı olarak Lord Of The Rings Online MMORPG  oyununda Evernight sunucusunda Türk topluluğu açılmıştır. Başvurular YAKINDA...

Roleplay Turk

Sunucu İncelemeleri Hakkında

Önerilen İletiler

Roleplay Turk forumu üzerinde tüm kullanıcıların rol sunucuları hakkında yapmış oldukları inceleme yazılarını paylaşmasına imkan veriyoruz. Sunucucu incelemesi yazacak yazarların dikkat etmesi gereken hususlar aşağıda belirtilmiştir.

  1. İnceleme içerikleri görsel olarak zenginleştirilmelidir. Görsel kullanımı olmayan inceleme içerikleri yayına alınmayacaktır.
  2. İçerikler nekazet kuralları çerçevesinde hakaret, saygısızlık ve tartışmaya mahal verecek söylemlerden kaçınılmalıdır.
  3. İçeriklerinizinde Türkçe'yi temiz ve layıkı ile kullanmanız gerekmektedir.
  4. İnceleme içerikleri kesinlikle Roleplay Turk'ün bakışını temsil etmemektedir. Roleplay Turk dahili editör ve yazarları harici dış kaynaktan edinilen içerikler yazarın kendi özgür düşüncesi olarak ele alınır. Roleplay Turk sorumlu tutulamaz.
  5. İçeriklerin belli bir düzene ve kaliteye sahip olması durumunda içerik yazarına söz konusu incelemeyi içerik sitemizde yayınlamak adına teklif sunulur.
  6. İnceleme içeriği üzerinden reklam yapılamaz.
  7. İnceleme içerikleri bir projeyi küçük düşürmek veya itibarsızlaştırmak adına tamamen eleştiri üzerine yazılamaz.
  8. İnceleme yazısı sonunda yazar tarafından inceleme yapılan sunucuya Maksimum : 10 / Minimum : 1 olmak üzere puan verilmesi gerekir.

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

Hakkımızda

Roleplay Turk projesi 25.06.2019 tarihinde hayata geçirilmiş bir platform projesidir. Proje kapsamında ekip üyelerimiz tarafından özenle hazırlanan roleplay ve oyun içeriklerinin yanı sıra çevrimiçi oyun platformlarında bulunan Türk rol sunucularının değerlendirmesi gibi interaktif projeler yer alacaktır.

Platform Bağlantıları

Sunucular Platformu Bağlantıları

×