Jump to content

CUMHURİYET BAYRAMI KUTLU OLSUN!

Scouts Of Evernight Açıldı!

Roleplay Turk tarafından onaylı olarak Lord Of The Rings Online MMORPG  oyununda Evernight sunucusunda Türk topluluğu açılmıştır. Başvurular YAKINDA...

Roleplay Turk

10.09.2022 - Yeni Girişim "İlan Portalı"

Önerilen İletiler

RPTR-Blog-Logo.png.c6d0842605e3b68f096d5

Değerli Roleplay Turk kullancıları,

Roleplay Turk ekibi olarak 2019 yılından bu yana ana odağımız Türk rol platformu ve oyuncuları olacak şekilde bir yapılanma yaratarak 3 yılı arkamızda bıraktık. Bu geçen üç sene içerisinde onlarca farklı dalda proje fikirleri topladık. Artık zamanı geldi ve topladığımız, araştırması tamamlanan projeleri hayata geçiriyoruz. Roleplay Turk İlan Portalı projesinin yakın zamanda çalışmaları başlatılmış olup en kısa sürede kullanıcılarımızın hizmetine açılacaktır.

Roleplay Turk İlan Portalı Nedir?

Roleplay oyuncularının ilgi duydukları aktivite, topluluk, sunucu, proje vb. yapılanmalara tek bir adres üzerinden kolayca erişmesi adına yapılandırılmış bir listeleme sitesidir. Bu proje sayesinde aradığınız bir faaliyet veya topluluğu bulmak adına onlarca sunucu, site veya tavsiye listesi arasında gezmenize gerek kalmadan uygun filtreleme seçenekleri ile size en uygun ilanı bulmanız kolaylaşacak. Yakın zamanda proje kullanımı ve detaylı tanıtım hakkında Roleplay Turk iletişim ve sosyal medya kanallarından duyuru gelecektir esen kalın.

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

Hakkımızda

Roleplay Turk projesi 25.06.2019 tarihinde hayata geçirilmiş bir platform projesidir. Proje kapsamında ekip üyelerimiz tarafından özenle hazırlanan roleplay ve oyun içeriklerinin yanı sıra çevrimiçi oyun platformlarında bulunan Türk rol sunucularının değerlendirmesi gibi interaktif projeler yer alacaktır.

Platform Bağlantıları

Sunucular Platformu Bağlantıları

×